Зворушлива до сліз історія: собака захищав та вигрівав іншу поранену собаку два дні поспіль

0
1176

Отець Роман Грицишин на своїй сторінці у facebook розповів зворушливу історію про відданість собак, яка трапилася на Закарпатті.

“Надійшов дзвінок про те, що два дні поспіль у с. Цеглівка (Україна,Закарпаття) на залізничній колії лежать дві собаки. По приїзду виявилося, що одна собака травмована поїздом, і не в змозі пересуватися самостійно! Кілька спроб прибрати тварину з рейок, виявилися марними, тому що кобель всіляко захищав подругу від людей! Коли почав наближатися потяг-стало не по собі. Почувши сигнал машиніста, пес підійшов до подруги, притиснувся і ліг поруч з нею! Обидві тварини опустили голови, притиснувши їх до землі, і поїзд проїхав!

Хлопці, він це робив дві доби поспіль! Вдумайтесь тільки!!! Він грів її дві доби, щоб вона не замерзла і піддавав себе небезпеці кожен раз!!! Я не знаю як це назвати – інстинкт, любов, дружба, відданість? Знаю одне – не всі люди так можуть!

Надалі рятувальникам вдалося забрати собак з колії. Пес теж виявився травмований потягом, але ветеринари сказали, що рани не смертельні, тварини скоро одужають. Незабаром знайшлися і господарі. З’ясувалося, що собаки – брат і сестра. Господарі забули закрити хвіртку у двір і тварини з цікавості вибігли. Але далеко не втекли, нещастя сталося всього в 2 км. від будинку, але пес без сестри повернутися додому не міг.Як їх можна не любити,-вони ж вірніші людей!”.