Звернення Михайла Цимбалюка до учасників виборчого процесу (ВІДЕО)

1
601

Сьогодні в рамках прес-конференції на тему “Україна обирає зміни. У Львові відбудеться Всеукраїнська акція єднання” Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина Львівщини”  розповів про конкретні факти підготовки не чесних передвиборчих ходів на Львівщині та звернувся до учасників виборчого процесу з проханням уникати фальсифікацій на виборах.

“Дуже сумно, але інформація про можливі фальсифікації є. Про це розповідають учасники виборчого процесу. Тому, користуючись нагодою, я хотів би звернутись до всіх: членів дільничих та окружних комісій, спостерігачів та правоохоонців. Я хотів би, щоб вони зробили максимум від них залежного, щоб не дати обманути виборця України. Ми особисто будемо робити все, щоб не допустити фальсифікацій, але без допомоги громадян нам буде складніше. Ми за те, щоб учасники виборчого процесу дотримувались чинного законодавства. І попереджаємо тих, хто збирається порушити закон, що ми знайдемо методи, щоб притягнути до відповідальності усіх, хто порушить правила”.

Відтак Михайло Цимбалюк виокремив чотири варіанти можливих фальсифікацій:
Перший – є обгрунтована інформація про те, що провладна команда готує масові підкупи виборців;
Другий – членам виборчих комісій пропонують шляхом маніпулювання підрахунку голосів складати бюлетені з голосом на користь Юлії Тимошенко до бюлетенів, які належать Юрію Тимошенку;
Третій варіант полягає в підміні бюлетенів під час їх транспортування з ДВК до ОВК.
Четвертий – нам невідомо точно скільки додаткових бюлетенів надруковано. Відома тільки кількість основних – 60 мільйонів.

Керівник Батьківщини Львівщини Михайло Цимбалюк розповів про можливі фальсифікації під час виборів

Опубликовано Цинічний Львів Пятница, 29 марта 2019 г.