“Зупини українофобію Новосад”: обурені студенти під Міністерством освіти влаштували пікет

1
3557

26 лютого об 11:00 розпочався пікет, вимогою якого була відставка Міністра освіти і науки Ганни Новосад.

Про це повідомляє ІА “Цинічний Львів” з посиланням на власні джерела.

Акція пройшла під гаслами: “Так школам — Ні скороченню вчителів і шкіл!”, “Так українській освіті — Ні гендеру у школі!”, “Так стипендіям для всіх — Ні скороченню стипендій!”, “Так доброчесності — Ні безграмотності Новосад!”.

“Основна вимога пікетувальників – відставка міністра Новосад!
Її робота спрямована на дискримінацію української культури та християнcьких цінностей в освітніх закладах. Також недопустимим є закриття шкіл, звільнення вчителів, зменшення кількості студентів, що матимуть право на стипендію.” – зазначають організатори.

“Міністр освіти Новосад оголосила про заплановане скорочення 70 тисяч вчителів. Це при тому, що навіть у великих містах не вистачає вчителів! Молодь не хоче працювати за маленьку зарплату.

Класи перенавантажені. І за це ніхто не збирається платити. І це тоді, коли плата за престижність часто не працює. Без підробітків вижити важко з такою не великою зарплатою.

Скорочення кількості вчителів, та ж сама зарплата, збільшення навантаження — для чого така політика педагогам, дітям і майбутньому України?

Натомість міністр Новосад жаліється низькій зарплаті в 36 тисяч грн. Тому отримує сто тисячні премії. І тому нещодавно купила собі квартиру за мільйон гривень.

Цей міністр виступає проти сімейних цінностей у школі. Вона заявила, що школа повинна бути “гендерно нейтральною” – виховувати хлопчиків, не як хлопчиків, і дівчат, не як дівчаток. Це ж божевілля та українофобія!

Для чого це насилля над дітьми? Хтось у батьків спитав на це дозволу? Чи почула міністр протест педагогів, психологів та біологів проти гендеру? Більше 70 місцевих рад, в т. ч. 12 обласних рад виступили проти гендеру.

Фразу “Українська мова — солов’їна” потрібно вилучити з підручників. Це рекомендація Антидискримінаційної комісії Новосад. Яка вже призвела до дискримінації української культури, образів чоловіка та жінки, сімейних цінностей. Її фінансують німецькі комуністи з Фонду ім. Бьоля. Книги дітей стали засобом пропаганди проти цінностей української культури.

Новосад пише з помилками. Не працювала у школі жодного дня. Не має фахової освіти. Як вихованець структур іноземного лобіста Джорджа Сороса, у Міністерстві освіти вона просувала ідеологію гендеру, сексуальні збочення, боролася з образами сім’ї у підручниках.

Проти такої політики руйнування та українофобії виступили фахівці, політики та Всеукраїнська рада церков.

Такий міністр не потрібен Україні.

Новосад — у відставку!”  – зазначив на своїй сторінці у фейсбук громадський активіст Руслан Андрійкою