ЗСУ звільнили Вишеград.”Найближчі день-два будуть дуже хороші новини” – генерал

0
363
фото ілюстративне

Найближчими днями з Київської області, де Сили оборони України розвивають контрнаступ на захоплених російськими окупантами напрямах, “будуть хороші новини”.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич, передає Ліга.нет.

“Найближчим часом на нас чекають хороші новини. І, повірте мені, вони будуть. Я знаю, що багато переживаєте за Бучу, за Макарів… Вишеград і ще кілька населених пунктів уже наші, під контролем. Найближчим часом, як я вже сказав, у нас будуть дуже-дуже хороші новини”, – сказав бригадний генерал, зазначивши, що у сил оборони “вже є успіх на багатьох напрямках”.

Він додав, що не хоче забігати наперед, тому що “взяти й утримати під контролем – це різні речі”, але озвучив приблизний час анонсованих новин – “день-два”.

“Ще день-два – і знатимемо, бачитимемо прекрасну картину, і далі розвиватимемо успіх”, – зазначив він.

Тим часом, підкреслив Грузевич, не повинно бути жодного шапкозакидництва, оскільки навколо Києва “ще достатньо сил ворога, щоб завдати удару або спробувати завдати удару”. Насамперед, додав він, ідеться про ракетні удари, яких з кожним днем все більше.

“Війська ППО готові, більшість ракет збиваємо. Авіація противника боїться заходити в зону ураження нашими Повітряними силами. <…> Хочу запевнити всіх, що ворога в Києві не буде. Принаймні, живого. Можна не хвилюватися”, – сказав генерал.