ЗСУ переходять до третього етапу війни з росією – військовий експерт (ВІДЕО)

0
104

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов пояснив, навіщо президент Володимир Зеленський публічно дав наказ звільнити південь України.

Про це Дмитро Снєгирьов повідомив у tsn.ua. в рамках телемарафону, пише “Цинічний Львів”.

Так, за його словами, така заява свідчить про перехід ЗСУ до третього етапу війни – контрнаступу.

Зокрема, він наголосив, що намірами української сторони є нейтралізація плану так званої “спецоперації”, а це йдеться про створення сухопутного коридору з території анексованого Криму та території окупованого Донбасу і відповідно вирішення питання постачання української води в анексований Крим.

Контроль над Херсонською областю дасть українській стороні вирішити ці два ключові питання і відповідно далі звільнити окуповані території, вважає військовий експерт.

“Мовиться про перешкоджання логістики російської армії – нейтралізації ключової складової – Керченський міст і відповідно нанесення точкових ударів по місцях базування Чорноморського флоту. Крім того, це вирішення економічних проблем України. Насамперед розблокування роботи чорноморських портів. Тому поява цієї заяви у публічній площині не випадкова – вона свідчить про наміри української сторони до переходу до третього етапу війни. Це контрнаступ і звільнення тимчасово окупованих територій. Не тільки територій Херсонської області, а й Запорізької та Донецької”, – пояснив Снєгирьов.