ЗНО 2021 – у МОН розробили кілька варіантів проведення

0
516

В Україні розробили кілька варіантів проведення зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) з урахуванням епідемічної ситуації.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на OBOZREVATEL.

У своєму Telegram-каналі міністр освіти Сергій Шкарлет зазначив, що який саме з цих варіантів буде ухвалено, розгляне в березні парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій.

“Розроблено декілька варіантів проведення: або в повноформатному режимі, або як державна підсумкова атестація у формі ЗНО, або як ДПА (державна підсумкова атестація, – ред.) у закладах освіти (за вибором здобувача освіти)”, – уточнив він.

Урядовець також розповів, що за даними на 25 січня, на пробне ЗНО зареєструвалося майже 140 тис. осіб.

“Остаточні цифри будуть відомі дещо пізніше, коли регіональні центри оцінювання якості освіти опрацюють усі платежі”, – сказав Шкарлет.

Нагадаємо, що пробне ЗНО відбудеться 10 квітня. Кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома.

Далі йому треба внести 10–14 квітня свої відповіді до спеціального сервісу, тоді 16 квітня він зможе отримати результати пробного ЗНО.

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з 1 лютого.

Міністр освіти розповів про варіанти проведення ЗНО

Читайте також: Навчання по-новому: чи зникнуть старші класи у школах?