Злочинець прикинувся 19-річною донькою, щоб втекти з в’язниці, але стався конфуз

0
1730

42-річний мешканець Бразилії спробував влаштувати собі втечу з в’язниці. Він переодягнувся у жінку, однак служба охорони виявилась надто уважною, а чоловікові забракло акторської гри. 

Кловіно Да Сільва відбуває покарання у в’язниці поруч з Ріо-де-Жанейро. Він є одним з лідерів злочинного угруповання, яке контролювало поширення наркотиків у Ріо. Чоловіка засудили на термін 73 роки та 10 місяців. Однак у Кловіно були інші плани, тож він вирішив втекти із в’язниці.

Перша спроба була у 2013, коли він із іншим в’язнем тікав через каналізацію. Однак їх повернули за ґрати. Шість років потому він вигадав інший спосіб. Він вирішив перетворитися на свою 19-річну дочку Ану Ґабріель.

Дівчина прийшла провідати засудженого батька і залишилася в місці ув’язнення. Да Сільва ж спробував вийти на волю. Він одягнувся у сіру толстовку, футболку рожевого кольору, а також у джинси та шльопанці. Щоб змінити обличчя, той натягнув силіконову маску, окуляри та перуку.

Все могло б вдатися, однак Да Сільва видав себе поганою грою. Також спроба спільників в’язня відволікти службу охорони від нього навпаки лише привернула увагу.

Офіцерам здалася підозрілою його зовнішність, тож вони затримали чоловіка, коли той спробував забрати документ, що засвідчує особу дочки, який та залишила при вході до в’язниці. Наглядачі відвели Кловіно в окреме приміщення, де змусили зняти усе маскування.