Зірці серіалу “Свати” дозволили в’їзд в Україну

0
1162

Служба безпеки України скасувала заборону на в’їзд на територію України російському акторові Федору Добронравову, який виконав у серіалі «Свати» одну із головних ролей.

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит Українських Новин, повідомляє “Главком”.

Заборону на в’їзд на територію України було скасовано в червні 2019 року у зв’язку з рішенням суду, який визнав незаконною заборону СБУ на в’їзд Добронравову в Україну на три роки.

Як відомо, Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним зняття заборони з серіалу «Свати» і дозвіл в’їзду в Україну російському акторові. Добронравов виступив в окупованому Криму після скасування заборони на в’їзд в Україну. 8 квітня там показали заплановану раніше виставу «Пастка для чоловіка», де Добронравов зіграв одну з ролей. Потім, 10 квітня, Добронравов грав у цій виставі в «Музичному театрі Криму» в Севастополі.

У жовтні 2017 року СБУ заборонила в’їзд в Україну на три роки російському акторові Добронравову, а Держкіно заборонило показ серіалу «Свати».

Нагадаємо, влітку акторки серіалу «Свати» Олеся Железняк і Тетяна Кравченко виступали із гастролями в анексованому Криму.