Зірка серіалу “Свати” відвідав російських вбивць у військовому госпіталі (ФОТО)

0
309

Російський актор Федір Добронравов, найбільш відомий за роллю в гучному серіалі “Свати”, підтримав російських солдатів, які брали участь у війні проти України та зараз лікуються у військовому госпіталі.

Про це йдеться в сюжеті російських пропагандистів з телеканалу “Зірка”, пише РБК-Україна.

Зірка “Сватів” відвідав у Самарі російських військових у 426-му військовому госпіталі – учасників так званої “спецоперації”, тобто воюючих в Україні інтервентів.

60-річний Добронравов висловив підтримку армії РФ у діях в Україні, роздав солдатам автографи, турбувався про їхнє здоров’я, а також згадав, як служив сам у ВДВ та розповів про зйомки “Сватів”.

Зірка "Сватів" підтримав російських окупантівЗірка "Сватів" підтримав російських окупантівФедір Добронравов відвідав у шпиталі в Самарі російських солдатів, які брали участь у війні проти України (фото: прес-служба ЦВО / samara.kp.ru)

Російському акторові раніше був заборонений в’їзд до нашої країни після висловлювань про окупацію Криму, а в 2017 року Держкіно заборонило показ в Україні всіх сезонів серіалу “Свати”. Сам Добронравов тоді назвав рішення українського уряду “дурним”.

Зірка "Сватів" підтримав російських окупантівФедір Добронравов підтримав російських солдатів, які воювали в Україні (фото: прес-служба ЦВО / samara.kp.ru)

Втім, у березні 2019-го Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов студії 1+1″ і “Кінокварталу”, дозволивши скандальному акторові в’їзд в Україну і показ серіалу, а апеляції СБУ і Держагентства з питань кіно були відхилені.