Зірка серіалу “Моя прекрасна няня” потрапила до реанімації

0
1483

Російська актриса, зірка серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані. За даними ЗМІ, її ввели в медикаментозну кому.

“Актриса госпіталізували до лікарні більше двох тижнів тому – просто з Польщі. Сьогодні вночі її перевели до реанімації через різке погіршення стану”, — написали в телеграм-каналі Mash.

“В Європі зірка “Моєї прекрасної няні” проходила лікування, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало”, — додали в ЗМІ.

Зараз поруч з нею постійно знаходиться чоловік Петро Чернишов.

Нейрохірурги планують провести актрисі операцію. Але її стан робить будь-яке втручання дуже небезпечним. Курс хіміо- і променевої терапії, не дав потрібного ефекту – стан Заворотнюк погіршився.

Найближчим часом буде проведено консиліум – фахівці обговорять можливість операції. Але ризик надто великий – актриса може не пережити хірургічного втручання.

Директор Анастасії Заворотнюк спростував інформацію про її госпіталізацію.

“Маячня, відчепися”, – таке повідомлення актриса відправила концертному директору Станіславу Христову. Сам він відмовився коментувати ситуацію, що склалася.

Крім того, вранці 13 вересня стало відомо, що Заворотнюк не прийшла на відкриття магазину своєї доньки Ганни, що може слугувати підтвердженням достовірності інформації про її госпіталізацію.

23-річна Ганна Заворотнюк-Стрюкова в минулому році закінчила навчання в Америці й запустила власну лінію одягу. Декілька днів тому дівчина відкрила свій шоурум.