Живи яскраво разом з Fest-Tour

0
164

Найкращий спосіб пізнати світ, в якому ми живемо – подорожувати. Але що робити, якщо ви любите мандрувати, але кордони закриті, або умови в’їзду в інші країни надто складні та проблематичні? Подорожувати в межах рідного краю. Тим більше, що ми обдаровані прекрасними місцями для захоплюючих мандрівок.

Якщо ви вже обстежили Львів вздовж і впоперек, то запевняємо, що в околицях Львова є ще безліч незвіданого. Без вмілого провідника будь-яка мандрівка перетвориться на необдумане блукання, тож скористайтесь послугами перевірених екскурсоводів компанії Fest-Tour – https://fest-tour.com.ua/outofcity/. До прикладу, нас зацікавив екскурсійний тур «Золота підкова Львівщини» старовинними замками. Скоріш за все ви вже чули про Олеський, Підгорецький та Золочівський замки. Але точно не знали тих цікавинок, які можуть вам розказати гіди Fest-Tour. До того ж, вартість за таку мандрівку дуже низька – всього 400 грн з особи разом з добиранням туди і назад. От і прекрасна нагода розбавити сумні будні цікавою екскурсією. Радимо відвідати замки саме восени. Коли, як не в цю пору, відчувається швидкоплинність часу та дух старовини?

Окремою екскурсією Fest-Tour пропонує мандрівку в Жовкву та Крехів. І не дарма. Адже саме в Жовкві збережено багато архітектурних пам’яток, які побіжно оглянути точно не вийде. А в Крехові, зокрема в монастирі Святого Миколая захочеться затриматись довше і насолодитись тишею та спокоєм. Це прекрасне місце для повного розслаблення і умиротворення душі.

Якщо ви полюбляєте гори, то Fest-Tour пропонує для вас серію екскурсій визначними природними пам’ятками Карпат. Ось, наприклад, мандрівка на озеро Синевир та водоспад Шипіт. Справжні сакральні місця з таємничими історіями та містикою. Існує безліч легенд про озеро Синевир, тож гіди Fest-Tour радо поділяться ними з вами. Водоспад Шипіт – одне з вражаючих місць, на якому, до слова, проходить однойменний неформальний фестиваль.

Взимку Fest-Tour пропонує екскурсії в Буковель та Яремче. Буковель славиться гірськолижними трасами. І за словами спортсменів вони одні з найкращих в Європі. Тут є траси різної складності, тож новачкам теж знайдеться місце. Від вас нічого особливого не знадобиться: ні думати про спорядження, бо його можна орендувати на місці, та й дивитись ролики про катання на лижах чи сноуборді на Youtubeне доведеться, бо тут є вмілі інструктори, які всього вас навчать. А що вже говорити про зимові краєвиди. Якщо ви теж сумуєте за сніжною зимою, то мандрівка в Карпати – це саме те, що вам потрібно.

Підкорювати вершини важливо і в житті, і в мандрівках. Приплив сил, енергії, міцність духу ви відчуєте, якщо разом з гідами Fest-Tour підкорите найвищу вершину України – Говерлу. Підтверджено неодноразово: сходження на гірські вершини суттєво підіймає самооцінку. Тож усі, хто втомився від сірих буднів, просто зобов’язані вирушити у піший похід в гори.

Розділіть радість подорожей разом з Fest-Tour. Не відмовляйте собі у задоволенні бути справжнім мандрівником.