Жириновський озвірів у прямому ефірі через української мову в українських школах

0
3903

Відомий своєю скандальністю російський політик Володимир Жириновський накинувся на українців через запровадження під час прямого ефіру оскаженів через мову навчання в українських школах.  

Про це повідомляє “Це моя Україна”, передає “Цинічний Львів”.

Так, під час відомої пропагандиської програми “Недільний вечір з Володимиром Соловйовим”  де обговорвалася ситуація з Білорусією, Жириновський раптово накинувся на Україну.

“Ви поки тут стоїте, російські діти вже вчаться українською мовою. Це ганьба країні, яка захищає росіян: змушувати вчитися в початковій школі, по всій Україні, чужою мовою. Через 20 років вони будуть справжніми українцями, які ненавидять свою країну. Тому що бабуся помре, говорячи про Росію, мама буде плакати, кажучи про Росію, а вони вже українці. Що ми робимо? Це що, політика хіба? Це нахабство, свавілля, це комуністи, це цар. Все прос*али ви, ні на що не здатні! Якби цю країну отримав би Чингісхан, зараз би вся Європа говорила б монгольською, а у вас російську мову забороняють скрізь”, – розгнівано зазначив Жириновський.

Уривком програми із заявами Жириновського поділився в соцмережах відомий український блогер і ветеран АТО Анатолій Штефан з позивним “Штірліц”, підкресливши, що Володимира Вольфовича “бомбить” від української мови.