“Жваво бігав по міській раді”: як заступник Садового придурювався покаліченим

0
758

У Львові вже третій день триває триває акція протесту, якою вимагають відставки Андрія Садового. Найбільше львів’яни не задоволені корупцією, бездіяльністю суддів та “клептократією” мера.

Відомо, що у середу, 29 травня, активісти хотіли потрапити в середину міської ради та поспілкуватися із чиновниками. Проте замість цього двері незаконно зачинили, а розбиратися із львів’янами прислали жінок та Євгена Бойка – одного із заступників Андрія Івановича, який стояв за спинами панянок та мовчав.

Опісля інциденту, посадовець заявив, що його побили, проте із запису відеокамери видно, як той бігав міською радою декількома годинами пізніше.

Про це розповів Святослав Сірий у студії телеканалу НТА.

“У нас є відео, на якому видно, як двома годинами після інциденту заступник жваво бігав по міській раді і спілкувався зі своїм шефом телефоном. Ми вважаємо, що він ліг у лікарню не через здоров’я, а через вказівку Садового, щоб продовжувати інформаційну війну, – повідомив начальник штабу “Нацкорпусу” Львівщини.

Також активіст спростував закиди про те, що під час протесту учасники були озброїні ножами.

“Ніж справді був, проте його передали для того, щоб відчинити двері. Якби він мав бути застосований, то це б сталося”, – додав Святослав.

Окрім того, діяч розповів, чому довелося піти штурмом на раду.

“Ми не мали на меті заходити в приміщення. У нас не було в планах виламувати двері. Ми хотіли зайти в цивілізованому порядку так, як львів’яни, які представляють інтереси різних верств населення. Але муніципальна варта зачинилася всередині, що є протизаконним”, – сказав Сірий.