Журналістка скандального проросійського телеканалу “112” закликала врятувати Донбас від української армії (ФОТО)

0
505

Журналістка проросійського телеканалу “112” Дар’я Чирах у 2014 році опублікувала у свому Instagram фото, через яке днями розгорівся скандал. Так на фото дівчина англійською закликала “захистити Донбас від української армії”.

Поруч з надписом намальовано георгіївську стрічку. Фото журналістки опублікував на своїй твітер-сторінці користувач Євген, пише “Цинічний Львів”.

“Врятуйте від української армії, але дозвольте вчитися і працювати в Україні. “Сєпари” виростають”, – зазначив він у дописі.

Журналістка вже відреагувала на поширення свого скандального фото у мережі. Зробила це досить швидко – менш ніж через годину після публікації. Чирах народилася і виросла в Донецьку. Дівчина пояснила, що у 2014 році “була ще дитиною, а навколо було багато пропаганди”.

“Я не можу сьогодні виправдатись, що було тоді в голові – зовсім не розумію. Однак та 14-річна дитина і сьогоднішня 20-річна дівчина – це різні люди із різними поглядами на життя”,– написала вона у фейсбуці.

“Так, я колись зробила помилку, зробила ту світлину. Зараз мені неймовірно соромно за це, але прошу, не треба цькувати мене через помилки дитинства”, – наголосила Чирах.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, український інтернет-магазин потрапив у мовний скандал.