Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » “Жорстоко вбив, а потім розчленував”: на Львівщині затримали 40-річного чоловіка, який вбив свою знайому
    Кримінальний

    “Жорстоко вбив, а потім розчленував”: на Львівщині затримали 40-річного чоловіка, який вбив свою знайому

    adminBy admin29.08.2023Коментарів немає1 Min Read
    Facebook Twitter Telegram

    На Львівщині затримали та повідомили про підозру 40-річному мешканцю Львова. Його підозрюють у жорстокому вбивстві жінки.

    Про це повідомляють у поліції Львівщини.

    28 серпня до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир на вулиці Тараса Шевченка у Моршині чути трупний запах. Прибувши до помешкання правоохоронці виявили тіло 50-річної львів’янки з ознаками насильницької смерті.

    Як встановили правоохоронці, 18 серпня жінка розпивала алкогольні напої разом із 40-річним львів’янином. Між жінкою та чоловіком виник конфлікт під час якого останній вдарив львів’янку декілька разів по голові. Від отриманих травм вона померла на місці події.

    Надалі, аби приховати злочин, зловмисник затягнув тіло жертви до ванної кімнати та розчленував. Після скоєного він втік.

    Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили місце перебування зловмисника та затримали його. Чоловіку оголосили про підозру в умисному вбивстві. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Наразі триває досудове розслідування та вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.

    вбив знайому вбив і розчленував вбивство конфлікт кримінал львів'янин Львівщина Моршин новини розпивання алкогольних напоїв
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Львівщина

    У Самбірському районі чоловік потрапив до лікарні через укус змії

    26.05.2026
    Львівщина

    На Львівщині п’яний чоловік жорстоко побив сусідку (ФОТО)

    19.05.2026
    Львівщина

    У Стрийському районі хлопець потрапив до реанімації через укус змії

    18.05.2026
    Останні публікації

    Декларація з лікарем

    08.06.2026

    Що входить у вартість путівки в санаторій?

    05.06.2026

    Європейські стандарти догляду: чому варто обрати захист від сонця бренду Lirene?

    03.06.2026

    На Дрогобиччині пʼяний водій вчинив жахливу ДТП, двоє неповнолітніх перебувають у лікарні (ФОТО)

    01.06.2026

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026

    На Львівщині внаслідок перекидання буса загинула жінка (ФОТО)

    31.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.