Жінку яку розшукують у Львові зафіксували камери в Трускавці і Стрию (ФОТО)

0
1328

Марія Дергабузова станом на 5 грудня була жива – в неділю в обідню пору вона знімала з своєї картки гроші з банкомату в Трускавці. Банкомат облаштований відеокамерою і поліція перевірила по фото і відео, що це вона. Потім жінку зафіксували камери в Стрию.

Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ журналіст Вікторія Балицька.

«Інформацію я отримала в керівника Сихівського відділу поліції Івана Іваночко. Зателефонувала йому, бо бачу стільки паніки і домислів в соцмережах. Люди через відсутність інформації таке фантазують, що це вже схоже на ширення паніки. Так що, найімовірніше, людина собі просто подорожує. Оскільки, Марія проживала одна, то навряд чи вона мала б сповіщати про своє пересування сусідів. Перед друзями теж не завжди звітують», – зазначає Вікторія Балицька.

Вона також  відмітила, що «у жінки є сестра за кордоном, яка присилає їй гроші. Ось на ці гроші Марія і мандрує. Є ще одна делікатна обставина – яка пояснює і поведінку з собакою, і все решта. Жінка має деякі проблеми зі здоров’ям. Це підтвердила сестра поліцейським, які з нею спілкувалися. Так що, всі чутки навколо цього «зникнення» – м’яко кажучи перебільшені. Як і те, що «поліція нічого не робить». Робить».

«Але по суті поліція навіть не має підстав підходити до цієї жінки на вулиці і щось втирати, не те що запрошувати її кудись в відділок чи насильно повертати додому. Це повнолітня особа з власною волею. Хіба що Марія буде в стані безпорадності та в небезпеці. Але сподіваємося, в неї все гаразд»,- написала Балицька.

Зниклу Марію Дергабузову зафіксували камери в Трускавці і Стрию - Новини  Львова та України| VARTA1