Зеленський звільнив Богдана з посади керівника Офісу Президента

0
752

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента України. Відповідний указ № 46/2020 вже розміщений на сайті глави держави. «Звільнити Богдана Андрія Йосиповича з посади керівника Офісу президента України», – йдеться в указі. Про це повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, Андрій Богдан був призначений головою президентської адміністрації 21 травня 2019 року, до цього був особистим адвокатом бізнесмена Ігоря Коломойського. 23 травня 2019 року на сайті президента з’явилася петиція з вимогою відставки Богдана з посади глави адміністрації президента, яка за один день зібрала 25 тисяч необхідних голосів. У петиції вказано, що Богдан підпадає під дію Закону України «Про очищення влади», а тому не може займати держпосади.

У свою чергу тодішній заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка (зараз – генпрокурор) заявив, що люстраційні вимоги не поширюються на посади в адміністрації президента. Власне Богдан вважає “абсолютно несправедливим” той факт, що він потрапив під люстрацію. Окрім цього, після призначення деякі ЗМІ звинувачували Богдана у відвідуванні території Росії, однак він це заперечував, наголошуючи, що він є нев’їздним у країну-агресорку.