Зеленський зробив заяву щодо можливого розпуску парламенту

0
3969

Переможець другого туру президентських виборів Володимир Зеленський заявив, що говорити про розпуск Верховної Ради ще зарано, оскільки повноважень президента він ще не має.

Про це сам Зеленський заявив після зустрічі з представниками парламентських фракцій та народними депутатами у Верховній Раді, що відбулася 4 травня.

“Усі хочуть послухати, чи будемо ми розпускати парламент чи ні. … Зарано про це говорити, бо ще немає повноважень. Як тільки в мене будуть повноважень, ви отримаєте відповідь”, – зазначив він.

Зеленський додав, що ним була запропонована дата інавгурації 19 травня,  але чи підтримає її Верховна Рада, “буде зрозуміло лише 14 травня (день пленарного засідання ВР – ред.).

“Ми пропонуємо дату 19 травня, бо вже треба працювати… І (на зустрічі – ред.) я пояснював нашу дату, що нам треба вирішити з цією датою, бо в нас є зв’язок з іноземними гостями, які хочуть зрозуміти і свій графік, бо всі хочуть приїхати в Украну для цього святкування, цього дня”, – заявив Зеленський.

Він додав, що у лідерів фракцій “є різні думки” щодо дати інавгурації, тому “дату ми напевно зможемо зрозуміти тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради”.

Щодо зустрічі з представниками фракцій Зеленський додав, що “це було перше знайомство”.

“Немає ніяких тісних взаємовідносин, про це рано говорити”, – зазначив він.