Зеленський влаштував гучну вечірку на день народження в розпал карантину: опубліковано фото гостей

0
494

Із нагоди свого 43-дня народження президент України Володимир Зеленський  нібито влаштував вечірку в Києві. Святкування відбувалося 29 січня в квартирі співвласника студії “Квартал-95” Тимура Міндіча.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на OBOZREVATEL

Журналісти програми “Схеми” опублікували фото та відео з дня народження президента. На ньому були присутні близько 30 гостей – усі без захисних масок у розпал карантину (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Святкування дня народження тривало майже вісім годин. Серед присутніх на вечірці помітили першого помічника президента Сергія Шефіра, голову Офісу президента Андрія Єрмака, його заступника Кирила Тимошенка, міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.

День народження Зеленського.

На терасі «Схеми» помітили чоловіка, схожого на першого помічника президента Сергія Шефіра

Із представників шоу-бізнесу на дні народження президента були учасники “Кварталу-95” Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Олена Кравець, Валерій Жидков, Степан Казанін, Артем Гагарін та інші. Привітати президента також прийшов режисер серіалу “Слуга народу” Олексій Кірющенко.

Артем Гагарін на дні народження Зеленського

Зазначається, що квартира Зеленського розташована в тому ж будинку на Грушевського 9а. Навколо будівлі в той вечір бачили співробітників Управління державної охорони України та поліцейські машини. “Швидка” з кортежу президента стояла в кількох кварталах.

Олександр Пікалов на дні народження Зеленського.

Олексій Кірющенко на дні народження Зеленського.

Євген Кошовий на дні народження Зеленського.

І їхня колега по «Кварталу-95» Олена Кравець

Нагадаємо, що на свій день народження Володимир Зеленський опублікував світлину в соцмережах, на якій хизується голими біцепсами