Зеленський відхрестився від свого бізнесу в Росії (ВІДЕО)

0
1488

Шоумен, кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що ні він, ні студія “Квартал 95” не ведуть бізнес у Росії, а журналістам програми “Схеми”, які провели розслідування на бізнесмена,  різко відповів, бо на нього “різко наскочили”.

Відеовідповідь він опублікував на своїй сторінці в  Instagram.

“Перше, хочу прокоментувати ситуацію з журналістами програми “СХеми”. На мене різко вискочили – я різко відповів. Хлопці, наступного разу не ховайтеся, я відповім на всі ваші запитання. Прошу пробачення, на всяк випадок”, – відповів Зеленський.

За його словами, ні він, ні студія “Квартал 95” не веде бізнес в РФ “після того, що Росія зробила з Україною”. Він також додав, що не їздить на територію сусідньої держави, бо там на нього завели кримінальну справу через те, що він і команда “Квартал 95” допомагали українській армії фінансами.

енський,

“У нашої компанії справді багато різноманітних прав. Ми торгуємо з 21 країною за кордоном і всіма країнами СНД. Ми торгуємо інтелектуальними правами, це наші формати, наші ідеї, наші сценарії”, – сказав Зеленський.

“Гроші від цього надходять на різні західні компанії, але потім повертаються в Україну і витрачаються в Україні”, – додав він.

Нагадуємо, що журналісти “Схем” знайшли бізнес Зеленського у Росії.