Зеленський сказав коли іноземцям дозволять купувати українську землю

0
325

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна зніме обмеження на купівлю сільськогосподарських земель. Це станеться тоді, коли держава забезпечить вітчизняним фермерам можливість брати дешеві кредити на землю.

 

Про це заявив президент Володимир Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу в Хмельницькій області, передає УНІАН.

“Правильно, щоб у всіх була можливість купувати землю. Це обов’язково буде після певних рішень. Ми не могли відкрити купівлю землі для всіх, включаючи іноземні компанії, тому що іноземні компанії мають кредитні умови зовсім інші. Наша стратегія дуже проста – ми зробимо спочатку прийнятні та правильні кредитні умови, щоб наші люди, фермери могли брати кредити під 2%, тоді ми зможемо відкрити ринок для всіх”, – сказав він.

За словами президента, влада захищатиме договори довгострокової оренди землі іноземними компаніями, які давно на українському ринку.

Як писав “Цинічний Львів”, 28 квітня Зеленський підписав закон, що запроваджує ринок сільськогосподарських земель в Україні з липня 2021 року.