Зеленський прокоментував петицію про його відставку

0
2727

Володимир Зеленський прокоментував нещодавню петицію про відставку президента України. Зеленський пояснив що не може піти зі своєї посади з “об’єктивних і зрозумілих” причин.

Відповідь глави держави оприлюднена на його сайті.

У тексті відповіді зазначено: “кожен свідомий і відповідальний громадянин знає, що Конституція України чітко визначає умови звільнення президента”.

Такими умовами є 4 випадки: відставка, неспроможність виконувати свої повноваження за станом здоров’я, усунення з поста в порядку імпічменту та смерть.

Також він додав, що “не може  знехтувати волею 73%”, які підтримали його на виборах президента у другому турі.

“Я, звісно, втомлююсь (особливо у старому офісі з привидами комунізму в шафах), але в цілому непогано почуваюся. І планую й надалі підтримувати добру фізичну форму”, – написав Володимир Зеленський.

Водночас, він запропонував підписантам петиції вимагати у народних депутатів якомога швидшого голосування за проект закону про імпічмент, який Зеленський подав до Верховної Ради 29 травня.

“Підтримка народними обранцями цього законопроекту, яким я починаю боротьбу за зняття недоторканності з усіх без винятку посадовців та процес жорсткого очищення влади від старих корумпованих політиків, дасть змогу вам домагатися моєї відставки у законний, а головне – реальний спосіб”, – додав глава держави.