Зеленський повідомив, як відбуватиметься навчання в Україні з вересня

0
1041

Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що якщо не буде другої хвилі захворювання на COVID-19 в Україні, діти з 1 вересня зможуть розпочати навчання в школах у звичайному режимі.

Як передає УНІАН, про це він повідомив журналістам під час робочої поїздки до Волинської області, пише “Цинічний Львів”.

Відповідаючи на питання, чи з 1 вересня навчання в школах буде дистанційним чи відбуватиметься в звичайному режимі, Зеленський зауважив:

«Не можу вам сказати… Ми наші розрахунки сказати не можемо, тому що ви бачите, що відбувається з COVID-19 повністю по всьому світу – його контролювати дуже складно, не виключенням є й Україна».

«Якщо відповідати про вересень. В принципі технічно (до дистанційного навчання – УНІАН) ми ще не готові. Якщо дистанційне навчання – треба, щоб в нас 3G та 4G було по всій країні. У нас дійсно поліпшується зв’язок… я не знаю поки що, наскільки ми готові до дистанційного навчання», – додав глава держави.

Зеленський відзначив, що проект «Всеукраїнська школа-онлайн» транслювався по телевізору. «Це була виключно наша ідея, яка пов’язана з тим, що в нас немає в країні поки що дуже гарного інтернету в усіх куточках нашої країни», – додав президент.

«Ми віримо, що не буде хвилі і діти зможуть навчатися в нормальній соціальній сфері і будуть нормально спілкуватися», – резюмував він.

Нагадаємо, що у Львові вчителів готують до навчання онлайн.