Зеленський обговорив з прем’єром Італії долю нацгвардійця Марківа

0
569

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Італійської Республіки Джузеппе Конте.

Як повідомляє Офіс президента України, окрему увагу співрозмовники приділили безпековій ситуації на сході України, пише “Цинічний Львів”.

Володимир Зеленський констатував слабкий прогрес у виконанні домовленостей Паризького саміту в Нормандському форматі, хоча Україна зі свого боку дотримується всіх взятих на себе зобов’язань.

Він подякував Італійській Республіці за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та зазначив, що сподівається на справедливе рішення італійського суду щодо українського нацгвардійця Віталія Марківа та його якнайшвидше повернення в Україну.

Також Зеленський висловив подяку уряду Італії за оперативне направлення гуманітарної допомоги Україні для подолання наслідків паводків у західних регіонах.

Зі свого боку Джузеппе Конте подякував Україні за направлення українських лікарів, які допомагали боротися з коронавірусом в Італійській Республіці.

Співрозмовники висловили сподівання на відновлення регулярного авіасполучення між двома державами вже найближчим часом і на швидке відновлення економічних зв’язків між країнами.