Зеленський наївно думає, що війну можна закінчити “будь-якого дня”

0
482

Президент України Володимир Зеленський заявив: він впевнений, що прийти до миру з Росією можливо “будь-якого дня”, якщо РФ займе відповідну позицію.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю турецькому інформаційному агентству Demirören, інформує “Цинічний Львів”.

Президент вкотре зазначив, що йому вдалося “значно просунутися у порівнянні з тим, з чого він починав, коли прийшов до влади”. Він наголошує, що Росія має “пройти свою частину шляху”..

“По-перше, вдалося перезавантажити переговорні формати. Розмова дипломатів завжди краще, ніж “розмова” гармат. Вдалося звільнити багатьох людей, яких утримували в полоні на тимчасово окупованій території України. Вже понад 80 днів на фронті майже на сто відсотків дотримується режим припинення вогню. Якщо не брати до уваги окремі провокаційні обстріли, можна говорити про тривалу тишу, яка встановлена ​​вперше за більш ніж шість років.

Це і вселяє впевненість у тому, що прийти до миру – можливо. Але шлях до миру – це рух двох сторін. Свою частину шляху повинна пройти і Росія. Багато в чому від позиції Москви залежить, як швидко ми зможемо констатувати завершення війни. Ми вважаємо, що війна може бути завершена в будь-який день: сьогодні або завтра, або післязавтра. Але необхідно провести повну деокупацію та повернути під контроль України всі наші тимчасово окуповані території”, – додав Зеленський.

Як раніше писав “Цинічни Львів”, Зеленський назвав всі 5 питань національного опитування.