“Збивали усе на своєму шляху” – у Львові п’яні водії влаштували ДТП(ВІДЕО)

0
1296

У Львові, на вулиці Пасічній двічі за ніч нетверезі водії наїжджали на острівці безпеки збиваючи усе на своєму шляху.

Про це інформує “Цинічний Львів” посилаючись на Патрульну поліцію Львівської області.

23 березня близько 1-ї години патрульні отримали виклик про ДТП на перехресті Пасічна-Личаківська. Там автомобіль Audi в’їзав в острівок безпеки збивши на своєму шляху світлофор і знаки.

Автомобілем керував 22-річний львів’янин. На щастя, ні він, ні пасажир не постраждали. У водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння і пристрій драге показав результат 3,02 проміле.

На молодого чоловіка оформили два протоколи: за ст.124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП.

Другий випадок трапився на перетині вулиць Пасічна-Медової Печери о 3-й годині.

Автомобіль Chevrolet Aveo теж в’їхав в острівок безпеки, зніс знаки і загубивши на місці пригоди номерні знаки та дзеркало поїхав геть.

Патрульні 1 батальйону швидко встановили винуватця. Автомобіль з ознаками ДТП стояв біля під’їзду.42-річний львів’янин приїхавши додому одразу ліг спати, тож дружині довелося будити чоловіка.

Втікач був у стані сильного алкогольного сп’яніння і від перевірки відмовився. На нього склали три протоколи: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП; за ст.122-4 (Втеча з місця ДТП) КУпАП; за ч.1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП.

Ми вкотре наголошуємо про неприпустимість керування транспортними засобами в нетверезому стані! Для біди багато не треба! Випив?! Не сідай за кермо!

На Пасічній двічі за ніч нетверезі водії наїжджали на острівці безпеки збиваючи усе на своєму шляхуБлизько 1-ї години патрульні отримали виклик про ДТП на перехресті Пасічна-Личаківська. Там автомобіль Audi в'їзав в острівок безпеки збивши на своєму шляху світлофор і знаки.Автомобілем керував 22-річний львів'янин. На щастя, ні він, ні пасажир не постраждали. У водія виявили ознаки алкогольного сп'яніння і пристрій драге показав результат 3,02 проміле.На молодого чоловіка оформили два протоколи: за ст.124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП.Другий випадок трапився на перетині вулиць Пасічна-Медової Печери о 3-й годині. Автомобіль Chevrolet Aveo теж в'їхав в острівок безпеки, зніс знаки і загубивши на місці пригоди номерні знаки та дзеркало поїхав геть.Патрульні 1 батальйону швидко встановили винуватця. Автомобіль з ознаками ДТП стояв біля під'їзду.42-річний львів'янин приїхавши додому одразу ліг спати, тож дружині довелося будити чоловіка.Втікач був у стані сильного алкогольного сп'яніння і від перевірки відмовився. На нього склали три протоколи: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП; за ст.122-4 (Втеча з місця ДТП) КУпАП; за ч.1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП.Ми вкотре наголошуємо про неприпустимість керування транспортними засобами в нетверезому стані! Для біди багато не треба! Випив?! Не сідай за кермо!#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #lvivpolice

Опубликовано Патрульна поліція Львівської області Понедельник, 23 марта 2020 г.