Збірній Росії з футболу заборонили брати участь у ЧС-2022

0
747

Катарський телеканал повідомив, що Росія не зможе брати участь у світовій першості, але в РФС спростовують повідомлення від WADA.

Катарський спортивний телеканал BeIN Sports 5 повідомив, що збірній Росії заборонили брати участь у чемпіонаті світу-2022 з футболу.

За даними джерела, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) повідомило Російський футбольний союз про те, що збірна Росії не зможе виступити на світовій першості в Катарі.

Глава Російського антидопінгового агентства Юрій Ганус прокоментував інформацію про відсторонення сайту Sport24.ru: “Поки складно це коментувати. Раніше про це говорилося. Проходила інформація, що якщо судом будуть закріплені санкції WADA від 9 грудня, то у відбірному турнірі збірна Росії зможе взяти участь під своїм прапором, але не зможе у фінальній частині. Але я б зараз не поспішав, давайте почекаємо. Це болюча тема, футбол завжди на увазі”.

У прес-службі РФС “Спорт-Експресу” заявили, що не отримували повідомлень від WADA: “Ми не отримували жодних повідомлень від WADA про статус нашої збірної на чемпіонаті світу 2022 року”.

Нагадаємо, в грудні WADA офіційно відсторонило Росію від участі у всіх міжнародних змаганнях на чотири роки в зв’язку з маніпуляціями з даними Московської антидопінгової лабораторії.

Раніше повідомлялося, що існує варіант, при якому збірна Росії зможе зіграти на ЧС-2022 в нейтральному статусі – без прапора і гімну РФ.

УНІАН також повідомляв, що відсторонення Росії не торкнеться Євро-2020.