Завтра у Львові відбудется всеукраїнська акція “Ні капітуляції!”

1
1158

У п’ятницю, 25 жовтня, близько 11:00 біля Львівської ОДА, що на вул. В. Винниченка, відбудеться акція “Ні капітуляції!”.

Про це у Facebook повідомляє Штаб захисту України Львівщині.

“Затвердивши всупереч українському законодавству так звану «формулу Штайнмаєра», чинна влада викликала масові протести по всій країні. Десятки тисяч ветеранів, волонтерів та просто небайдужих патріотів вийшли на вулиці своїх міст, висловлюючи обурення проти капітулянтського курсу керівництва держави. Під час велелюдної маніфестації 14 жовтня у Києві було озвучено ультиматум до Президента Зеленського.

Впродовж 10 днів глава держави мав зафіксувати червоні лінії, про які він полюбляє згадувати під час виступів. На жаль, влада не почула голосу Нації. Неприпустимо, коли вимоги пасіонарної частини суспільства щодо актуальних загроз національній безпеці зухвало ігноруються.
Тому небайдужа громадськість проведе акції по всій Україні, мета яких — це зустріч Президента з регіональними представниками штабів спротиву зі всієї України в Києві і надання їм чітких гарантії недопущення катастрофічного сценарію капітуляції”, – йдеться у повідомленні.

Також оргінізатори наголошують, що відповідальність за долю Нації лежать на кожному, тож закликають приєднатися до дійства.

“Ми наполягаємо, щоб голова ЛОДА Маркіян Мальський доніс президента Володимира Зеленського наступні вимоги:

• Заборонити впровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України.

• Заборонити впровадження амністії для бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР».

• Заборонити відведення українських військ від лінії розмежування.

• Заборонити утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народних міліцій на території ОРДЛО.

• Заборонити проведення виборів до будь-яких органів влади чи самоврядування на території ОРДЛО до отримання повного контролю по усій довжині україно-російського кордону.

• Вийти з безперспективного Мінського формату та ініціювати новий формат перемовин.

• Задля реалізації вищезазначених пунктів вимагаємо проведення зустрічі глави держави з представниками Штабу спротиву капітуляції, на якій будуть чітко зафіксовані червоні лінії з питань національної безпеки”.