Завтра у Львові мітингуватимуть студенти-медики: у всьому винна реформа інтернатури

0
1322

Завтра, 13 листопада о 16:00, на площі Ринок 1, біля міської ради відбудеться мітинг за відтермінування і внесення правок у реформу інтернатури. Мітинг організовують студенти-медики.

Про це ІА “Цинічний Львів” повідомив громадський діяч Михайло Пенцак.

“Нова реформа інтернатури від МОЗ передбачає кардинальні зміни в підході до поступлення на інтернатуру. Тепер для ПЛАТНИКІВ і БЮДЖЕТНИКІВ планують спільний єдиний всеукраїнський рейтинг по результатах Кроку-2.

Для чого ви витрачали щороку кошти? Щоб після завершення 6 курсів навчання самостійно обрати спеціальність і місце інтернатури. Нова реформа ПОЗБАВЛЯЄ вас такої можливості.

Зарахування до інтернатури тепер буде можливим лише по електронному розподілу. РЕФОРМА впроваджується ДЛЯ ВСІХ форм навчання і факультетів. Також не всі випускники, що здадуть Крок-2 (на 60.5% і більше) отримають місце для інтернатури. Через завищені вимоги до баз стажування місць буде набагато менше, ніж випускників. Є ще безліч запитань, відповіді на які МОЗ не має.

ПРОТЕ, ПРОЕКТ РЕФОРМИ ВЖЕ НА КІНЦЕВОМУ ЕТАПІ ВПРОВАДЖЕННЯ, і нові зміни вступлять в силу вже ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2020 року МИ ПРОТИ! Ми за поетапне і адекватне роформування медицини! ТОМУ, 13.11 о 16:00, площа РИНОК 1 (біля міської ради) відбудеться всеукраїнський мітинг проти впровадження даної реформи. (Все буде мирно і офіційно) Не будь байдужим, прийди і відстоюй свої права!” – повідомляють організатори заходу.