Завтра у Києві відбудеться масштабна акція: «#СвинарчуківПорошенка – за ґрати!»

0
1024

Запрошуємо усіх небайдужих до долі своєї країни долучитися до масштабної антикорупційної акції цієї суботи. Минулого тижня ми відправили клептократичному режиму чіткий сигнал: націоналісти не дозволять друзям Порошенка безкарно грабувати українське військо, заявляють націоналісти.

Націоналісти заявляють про репресії з боку влади, в той час як Порошенко й надалі залишається бездіяльним до своїх приятелів.

“Свинарчуки-мародери спокійно гуляють на волі, а проти членів Національного корпусу вже розпочались репресії. Замість покарання мародерів зараз влада навішує абсурдні ярлики “агентів Кремля” на націоналістів та журналістів-розслідувачів наляканий та зганьблений Порошенко абсолютно не налаштований “рубати руки” своїм приятелям”, – зазначають у Національному корпусі.

Націоналісти закликають українців на мирну акцію без партійної символіки та прапорів.

“Саме тому, 16 березня, відбудеться масштабна акція на Майдані Незалежності у Києві «#СвинарчуківПорошенка – за ґрати!». Ми закликаємо громадські рухи, організації, політичні сили та усіх українців, які обурені розкраданням військового бюджету в час війни, долучитись до мітингу! Акція проходитиме без партійної символіки та прапорів”, – йдеться у заяві націоналістів.