Завтра у Дрогобичі відключать водопостачання, відомо чому немає води у Трускавці

0
1282

У перший понеділок нового 2022 року, 3 січня, місто Трускавець опинилось без води через відсутність подачі КП “Дрогобичводоканал” з гірнянського водозабору. Завтра 4 січня з 9:00 до 17:00, у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами, буде припинено водопостачання і на деяких вулиця Дрогобича.

Про це повідомляє сайт vartonews.com.ua з посиланням на КП “Дрогобичводоканал”

Завтра, 4 січня, з 9:00 до 17:00, у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами, буде припинено водопостачання таких вулиць: Бориславська, Горішня Брама, Трускавецька, Козловського, Війтівська Гора до вул. Сахарова, Стрийська до вул. Сахарова, І. Мазепи, Л. Українки до вул. В. Чорновола, П. Орлика до вул. М. Грушевського та прилеглі вулиці, а також центральної частини міста.

Сьогодні стало відомо про повне припинення водопостачання у курортному Трускавці. КП “Дрогобичводоканал” в офіційній заяві розтлумачив чому так сталося і що потрібно зробити аби подача води була відновлення.

Заява КП “Дрогобичводоканал”:

“Заявляємо, що станом на 03.01.2022 КП “Дрогобичводоканал” не надає послуги ТзОВ «Трускавецький водоканал», оскільки старий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення від 01.01.2020 між КП «Дрогобичводоканал» та ТзОВ «Трускавецький водоканал» втратив чинність 00:00 01.01.2022, а надісланий нами проект нового договору ТзОВ “Трускавецький водоканал” не підписало.

Ще 05.11.2021 КП«Дрогобичводоканал» повідомило ТзОВ «Трускавецький водоканал» про завершення дії згаданого договору 00:00 01.01.2022. Більше ніж через місяць, затягуючи час, 08.12.2021 керівництво ТзОВ «Трускавецький водоканал» звернулося з проханням про надання проекту нового договору. Відповідно до ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», наше підприємство затребувало надати пакет документів, передбачених цим законом. Однак до 31.12.21 ТзОВ «Трускавецький водоканал» так і не надало повного пакету документів, чим остаточно зірвало можливість підписання договору. Втім, розуміючи ситуацію, у якій можуть опинилися трускавчани, зважаючи на наближення святкових днів, попри все, КП «Дрогобичводоканал» пішло назустріч і 31.12.2021 надало проект договору. Зважаючи на постійні конфліктні коливання у взаєминах із Трускавецьким водоканалом, наше підприємство зафіксувало три стратегічно важливі умови у цьому проекті договору. Зокрема, запропонувало встановити конкретні об’єми послуги, які ТзОВ «Трускавецький водоканал» збирається щомісячно купувати, передбачило чітку відповідальність у разі невчасної оплати, а також окреслило точку розмежування майнової належності щодо надання послуги з централізованого водовідведення. Однак друга сторона станом на 31.12.2021 не взяла на себе зобов’язання з виконання цих умов, відповідно – договору не підписала, тому ситуація розгорнулася таким чином.

Також інформуємо, що станом на 03.01.2022 борг ТзОВ «Трускавецький водоканал» перед КП «Дрогобичводоканал» становить 12,5 млн грн.”

Про відключення повідомили у місцевому водоканалі.

«Оголошення! У зв’язку з припиненням постачання води КП “Дрогобичводоканал ” на м.Трускавець, з 09:00 3 січня 2022 року тимчасово припинена подача води на місто.

Водопостачання буде відновлено після подачі води КП “Дрогобичводоканал”»

Реакція мереж не забарилася…

 

Напередодні нового року стало відомо про розірвання договору між двома водоканалами.