Завтра розглядатимуть законопроект про “ринок землі”: під Верховною Радою відбудеться мітинг

0
756

Завтра, 6 лютого Верховна Рада буде розглядати правки до законопроекту № 2178−10 про запуск ринку землі до того часу, поки не буде ухвалене рішення.

У парламенті вважають, що на депутатів чекає «земельна ніч». Відповідне припущення висловив голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія.

“Скільки це займе часу — ніхто не знає. Але ми в четвер почнемо, проголосуємо за «до перемоги», як кажуть. У мене є прогнози, що це о 3−4 годині ранку ми в четвер закінчимо. Я думаю, що десь так. Але ми точно встигнемо за один день,” — зазначив Арахамія.

За словами Арахамії, парламент розгляне ряд правок вночі, після чого продовжить розгляд у п’ятницю, 7 лютого і на наступному пленарному тижні 18−21 лютого. За його словами, це буде «земельна ніч».

Очікується, що в парламенті опоненти цього закону блокуватимуть трибуну, а на вулиці проводитимуться акції протесту.

Так, о 9:00 6 лютого біля Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) Об’єднаний штаб захисту української землі проводитиме акцію протесту проти прийняття цього закону. Відповідну публікація розміщено на сторінці організаторів заходу. У їх дописі йдеться про наступне:

“6 лютого 2020 року

Максимальний репост!!!

Зрадницький Законопроект про розпродаж Українських земель виносять на голосування у парламентську залу!
Максимальна мобілізація!!!

Місце зробу: 6 лютого 2020 р. Верховна Рада України (вул. Грушевського, 5)
Час: 9:00″