Заставляв жувати використаний контрацептив і бив ременем: охоронця дитячого ребцентру покарали

0
581

Малиновський районний суд Одеси виніс вирок охоронцю, який катував вихованців комунального закладу “Центр соціально-психологічної реабілітації” служби у справах дітей Одеської ОДА (колишній притулок “Світанок”). Про це повідомляє УНІАН.

Обвинувачуваного визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. Як зазначається, на підставі статті 75 Кримінального кодексу України, чоловіка звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном на 2 роки.

Нагадаємо, за даними слідства, наприкінці липня 2019 року в колишньому притулку “Світанок” підлітки 2006 і 2004 р.н. вступили у статевий контакт з використанням презерватива.

Про цей факт стало відомо вихователю закладу, яка викликала співробітників охоронного агентства. Один з них вирішив покарати підлітків і наказав хлопчикові знайти використаний ним презерватив, після чого змусив розрізати його навпіл, а потім, погрожуючи застосуванням електрошокера, примусив їх жувати частини використаного засобу контрацепції.

Далі співробітник охоронного агентства наказав їм зайти в душову кімнату, де бив їх ременем тощо. У вересні Служба у справах дітей Одеської ОДА розпочала перевірку фактів жорстокого поводження з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Одеської ОДА.