Засідання суду у справі Гандзюк зірвалось “через відсутність інтернету”

0
242

Вже не вперше Приморський районний суд міста Одеса переніс засідання щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк. На суді мав бути присутній Ігор Павловський, раніше заарештований за іншою кримінальною справою.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”, передає УНІАН.

“Його (засідання) вкотре перенесли. Цього разу причина перенесення – відсутність інтернету в СІЗО, в якому тримають Павловського. Тобто, всі знали, що сьогодні відбудеться важливе судове засідання – має вирішуватись питання залучення потерпілих.

Суд заздалегідь погодив можливість участі сторін по відео-зв’язку. А СІЗО СБУ, де перебуває під вартою Павловський, сьогодні повідомило, що в них немає інтернету”, – йдеться в повідомленні.

Засідання перенесли на 25 травня.

Відомо, що з 16 серпня Павловський і його адвокат не приходять на засідання до Приморського райсуду Одеси. Перші чотири засідання Павловський пропустив, посилаючись на те, що він нібито перебуває на стаціонарному лікуванні в одній із клінік Одеси.

Однак одеські активісти не знайшли його у зазначеній лікарні. Факт відсутності на стаціонарному лікуванні Павловського зафіксовано в присутності співробітників патрульної поліції, написано відповідну заяву.