“Запізнілий” воєнний стан в Україні: необхідність чи подвійні стандарти політиків?

0
1601

Сьогодні, 6 грудня, коли в Україні відзначають День Збройних сил, питання доцільності впровадження воєнного стану залишається відкритим. Начальник штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий у коментарі для нашого видання наголосив на необхідності запровадження воєнного стану за умови, що це не стане своєрідним інструментом збереження влади  Порошенка.

“Сьогодні ми спостерігаємо слабкість та нікчемність вищого керівництва країни. Винні в потраплянні наших моряків в російський полон не покарані. Жоден з генералів, які відправили беззахисні українські катери під вогонь російського флоту, не постали перед судом. Ніхто з керівництва країни чи армії не зробив жодних рухів для порятунку наших моряків. Договір про співпрацю між Росією і Україною у використанні Керченської протоки і Азовського моря досі діє. Відтак, з боку керівників держави, армії і флоту такі дії є абсолютно безвідповідальними. Маємо розуміти, що введення воєнного стану в Україні в умовах  агресії східного сусіда не буде ефективним без розірвання дипломатичних відносин з Росією.” – вважає Святослав Сірий.

Він також зазначив, що будь-які договори з Кремлем про дружбу, співпрацю, торгівлю тощо – це злочинна недбалість влади та відверта зрада української нації.

“Аргументи влади на користь збереження дипломатичних стосунків з путінською Росією – непереконлива маячня! Теперішній воєнний стан в Україні нагадує черговий фарс Порошенка. Знаємо, що введення воєнного стану має провокувати до вчинення конкретних дій, відтак на агресію треба  було відповідати одразу, ще в 2014 році, коли Росія окупувала Крим. Чому влада  не може досі розірвати дипломатичні та торгівельні відносити з агресором? Годі чекати на перемогу, використовуючи подвійні стандарти в міжнародній політиці!”- наголосив Начальник штабу Національного Корпусу Львівщини.