Заморозки, сильний вітер та потепління: якою буде погода у Львові цього тижня | Цинічний Львів
додому Погодний Заморозки, сильний вітер та потепління: якою буде погода у Львові цього тижня

Заморозки, сильний вітер та потепління: якою буде погода у Львові цього тижня

0
279

Погода у Львові впродовж 18 – 22 травня буде переважно похмурою. Опадів не очікується. Максимальна температура повітря цього тижня вдень становитиме 20° тепла.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на Sinoptik.ua.

У понеділок, 18-го травня, вранці у Львові буде ясне небо, далі прогнозують похмуру погоду. Жителів попереджають про посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Температура повітря буде від +5° до +18°, вітер вдень західний до 5,6 м/с.

У вівторок, 19-го травня, у Львові прогнозують похмуру погоду, вранці можливе прояснення. Опадів цього дня не очікується. Температура повітря становитиме від +8° до +20°. Вітер вдень буде західний до 5,5 м/с.

У середу, 20-го травня, у Львові буде ясний ранок, вдень та ввечері буде похмуро. Температура повітря очікується від +8° вночі до +14° вдень. Вітер вдень буде північно-західний до 4,2 м/с.

Погода у Львові в четвер, 21-го травня, впродовж дня буде похмуро. Опадів не прогнозують. Температура повітря коливатиметься від +5° вночі до +13° вдень. Вітер буде північно-західний до 4,6 м/с.

У п’ятницю, 22-го травня, у Львові вранці та ввечері прогнозують ясну погоду, вдень небо можуть затягнути хмари, опади не очікуються. Температуру повітря прогнозують від +3° вночі до 13° тепла вдень. Вітер буде західний до 4,9 м/с.