Замість портрета загиблого Героя – пусте місце: ЛОДА не вшанувала загиблого на Сході Тараса Матвіїва

0
1171

Чиновники Львівської обласної державної адміністрації не встановили банер з портретом загиблого бійця біля входу в адмінприміщення. 10 липня у бою з російськими найманцями на Луганщині загинув 31-річний боєць Тарас Матвіїй, який проживав у Жидачеві Львівської області.

Про відсутність пам’ятного банеру з портретом Героя повідомляє кореспондент “Цинічного Львова”.

Починаючи з 2015 року, коли привозили на Львівщину загиблого на Сході Героя, біля входу у приміщення Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради завжди встановлювався банер з портретом бійця.

На жаль, після загибелі Тараса такого банеру зараз не має.

Нагадаємо, 31-річний боєць Тарас Матвіїв загинув 10 липня у районі селища Троїцьке Попаснянського району Луганської області від осколкових поранень, яких зазнав під час розриву міни, коли допомагав побратимам під час атаки бойовиків. Помер дорогою до лікарні.

Тарас Матвіїв був молодшим лейтенантом, командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила. Народився 1989 року на Волині. Проживав у місті Жидачів на Львівщині. 2011 року закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. Брав активну участь у Революції Гідності та бойових діях на Сході України.

Також 13 липня, президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з орденом «Золотої Зірки» загиблому на Донбасі молодшому лейтенанту 24-ї бригади Тарасу Матвіїву.

Цього ж дня у Верховній Раді України було вшановано Героя хвилиною мовчання.