“Залишився без батька та матері”: на Львівщині 1,5 річному хлопчику просять допомогти небайдужих (ФОТО)

0
2256

Небайдужих просять допомогти, 1,5-річному Матвійку, батьки якого загинули внаслідок отруєння чадним газом у кінці січня, в м. Стрий на Львівщині.

Про це повідомляється у соціальній мережі фейсбук, адміністратор місцевої групи “Стрий 24” Оля Сенета, пише “Цинічний Львів”.

Як повідомляли у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, 24 січня о 19:09 надійшло повідомлення, що в м. Стрий по вул. Колесси, 38, в квартирі на другому поверсі двоповерхового житлового будинку, виявлено тіла 2-х осіб, які, ймовірно, отруїлись чадним газом, а саме: жінка 1999 року народження та чоловік 1994 року народження. Зазначається, що квартира обладнана ПГ-2, газовою пічкою, газовим конвектором.

Небайдужих просять допомогти 1,5-річному Матвійку

У соціальній мережі фейсбук, адміністратор місцевої групи Стрий 24 Оля Сенета зазначає, що цією подією перейнялося багато людей, які висловлювали свої співчуття рідним загиблих. Однак майже ніде не згадувалось, що у подружжя залишився 1,5-річний син Матвійко. Хлопчик зараз проживає з бабусею та дідусем, на яких, окрім тягара важкої втрати дітей, ще покладена велика відповідальність за майбутнє онука.

Реквізити для допомоги4149 5001 6211 3503 (Оксана Гонсьор – бабуся Матвійка).