“Заламував та засовував в рот язик”: шокуючі деталі з інтернату де 16-річну вихованку змусили зробити аборт (ВІДЕО)

0
2730

Одна з випускниць школи-інтернату в Миколаївській області, де 16-літній вихованці зробили примусовий аборт, розповіла, що такі випадки відбуваються в установі не вперше.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

За словами дівчини, керівництво школи її також змусило позбутися дитини від коханого хлопця:

«Я зробила аборт, тому що боялася. Сказали: «Ти розумна дівчинка, тобі не потрібна ця дитина, тебе будуть гнобити. Давай ти краще зробиш аборт, а ми тобі допоможемо».

За її словами, такі історії були і раніше, але про них мовчать, бо бояться вихователів, які б’ють та домагаються дівчаток: «Вадим Борисович міг собі дозволити взяти за груди. Водив, лапав, торкався. Міг взяти, заламати та язик в рот засовував… Вихователі б’ють дітей, і на це ніяк не реагують».

Примусовий аборт у миколаївському інтернаті: що відомо Інцидент стався в Березківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа-інтернат – ліцей І-ІІІ ступенів».

Повідомлялося, що керівництво інтернату без попередження служби у справах дітей тиснуло на вихованку закладу, яка хотіла зберегти дитину. Протягом декількох днів в ізоляторі разом з лікарями її годували абортивними препаратами.