Закриваються ринки, спортзали та кафе: на Львівщині запровадили жорсткі карантинні обмеження

0
3107

З 31 січня на Львівщині посилюють карантинні обмеження. Таке рішення ухвалили у п’ятницю, 28 січня, члени обласної комісії ТЕБ і НС.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації, передає Суспільне.

З 00:00 31 січня комісія вирішила заборонити:

1) приймання відвідувачів закладами громадського харчування, крім доставки та замовлень на винос;

2) діяльність ринків, крім продовольчих;

3) діяльність спортивних зал, фітнес-центрів, басейнів (їх можуть відвідувати спортсмени національних збірних команд України та їхні тренери);

4) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

5) проведення всіх масових заходів, крім офіційних спортивних, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками протиепідемічних заходів.

Обмеження, передбачені підпунктами 1-3 цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників негативного результату ПЛР-тесту, який виконаний не більше як за 72 години, сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, документа про одужання від хвороби чи сертифікату про вакцинацію однією дозою вакцини. Це не стосується людей, які не досягли 18 років.

Обмеження, передбачені підпунктами 4.5. цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, аналогічних документів.

На ранок 28 січня на Львівщині зареєстрували 2793 нові випадки інфікування коронавірусом. За добу 125 людей одужали, 10 – померли.