Закривають усі продуктові магазини і АЗС: за день на Буковині захворіли 76 та троє осіб померли від коронавірусу

0
615

У Чернівецькій області у четвер зафіксували 76 нових випадків зараження на COVID-19.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук під час брифінгу.

Пряма мова Осачука: “Сьогодні ми маємо надзвичайно тривожне число встановлених нових фактів зараження буковинців коронавірусною хворобою. Наш лабораторний центр встановив аж 76 нових випадків. Загальна кількість інфікованих буковинців складає 379. Ця статистика та динаміка росту є дуже загрозливою”.

Він зазначив, що у медичних закладах Чернівецької області за минулу добу померло троє пацієнтів. У двох із них коронавірус підтвердили, у одного – підозра. Усі недужі надто пізно звернулися по медичну допомогу та мали важкі форми хвороби, які швидко прогресували.

“Із 13:00 суботи, 11 квітня, до 6:00 понеділка, 13 квітня, у Чернівецькій області діятиме особливий режим, буковинців просять залишатися вдома”.

Як пояснив голова ОДА Сергій Осачук, в області будуть закриті усі, навіть продуктові, магазини, а також автозаправні станції. Заправлятися зможуть лише “швидкі”, поліцейські машини ти автівки служб порятунку.

В ОДА повідомили також, що за рекомендацією державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки додаткові обмежувальні заходи у найближчі вихідні запровадять для всіх західних областей України.