“Закон про мову був жахливий” – нардеп зі “Слуги народу”

0
3023

Український громадський діяч Андрій Смолій на своїй сторінці у Facebook повідомив, що нардеп від “Слуги народу” Євген Брагар місяць тому в своєму інтерв’ю назвав закону про мову жахливим і таким що дискримінує іншу державну мову – російську.

Андрій Смолій пише: “Отже, крім того що Євгеній Брагар катає заяви в поліцію на наших дівчат-захисниць, він ще й ненавидить українську мову та вважає російську “державною”. Місяць (30 грудня) тому цей депутат дав інтерв‘ю під назвою “Яким видався рік для “слуг народу”, в якому заявив наступне:

“…цей законопроект, він є жахливим…з усіх сторін він був неприйнятний. Він направлений на дискримінацію ОДНІЄЇ ІЗ ДЕРЖАВН…., однієї з мов”.

Тобто депутат від Слуги народу, заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова ледве не назвав російську державною, а українську мову називає дискримінаційною!

“З такими темпами дівчат не просто будуть викидати за автобуса. Нам будуть вішати борди з триколорами, бити за мову, знищувати проукраїнські закони…”, – певен Смолій.