Закарпатські радикали провели Марш європейського братерства, під час якого спалили прапор ЄС

0
1229

Вчора, 14 квітня, на вулицях Ужгорода відбувся Марш європейського братерства під проводом організації закарпатських націоналістів “Карпатська Січ”, лідером якої є Тарас Деяк.

Про це повідомляє місцевий інформаційний портал “Новини Закарпаття”.

У ході цієї акції колона, яка зі слів очевидців складалась з майже 100 молодиків, повністю одягнених у чорний колір, спалила 2 стяги: прапор ЄС та червоний прапор, відомий символ комуністичного руху.

Хлопці в чорному називають себе “Чорною колоною”. Відомо, що учасники цієї колони не є ужгородцями. Хто вони – невідомо.
“Чорна колона” позиціонує себе як найбільш радикальний рух антиглобалістів, більша частина учасників руху є анархістами.

Ужгородці не розуміють, навіщо активісти проводили цю акцію напередодні виборів президента України та якою була її мета.

“…основним завданням маршу є подолання шовінізму та припинення штучних конфліктів між націоналістами Європи, шляхом демонстрування єдності, братерства та солідарності справжніх, щирих націоналістичних бійців…” – зазначено на офіційній сторінці маршу у Facebook.

Відповіді на прохання дати коментар про подію від лідера “Карпатської січі” Тараса Деяка “Цинічний Львів”, на жаль, не отримав.