“Захисники української мови- чорти, а українські діти – це зрадники”: Сніжанна Єгорова вже вкотре потрапила у скандал (ВІДЕО)

0
2483

Українська телеведуча і актриса Сніжана Єгорова, яка вже встигла оскандалитися підтримкою глави РФ Володимира Путіна, знову зганьбилася. Цього разу вона назвала сучасне покоління українських дітей “манкуртами, яничарами та зрадниками”.

Про це вона заявила на своєму YouTube-каналі, передає “Цинічний Львів”.

Також вона обсипала образами Верховну Раду України, а захисники української мови і культури, на думку колаборантки – це “чорти, які кричать за три копійки”.

“Верховна Рада України дев’ятого скликання – це дурдом, який ми, дорослі люди, допустили. І коли ось ці чорти, активісти, божевільні, які випили з отруйних грудей Ірини Фаріон якісь збочені уявлення про нашу історію і наші цілі, кричать якісь гасла, які їм прищепили чужі люди, незацікавлені в розвитку цієї країни і дітей… Вони тупо повторюють кричалки, їм платять за це три копійки. І ми бачимо, що наші діти виявилися абсолютно дурними, неосвіченими і позбавленими дару передбачення”, – заявила одіозна актриса.