Задля збільшення зарплати голові облради та його заступникам збирають позачергову сесію

0
1604
фото: Leopolis.news

У Львівській обласній раді пропонують збільшити зарплату голові обласної ради Олександру Ганущину до 40970 грн на позачерговій сесії ради.

Про це передає “Цинічний Львів”.

Голові Львівської обласної ради пропонується установити місячну зарплату з урахуванням посадового окладу, надбавки за 1 ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавки за вислугу років у розмірі 15 відсотків посадового окладу, надбавки за особливо важливу роботу в розмірі 50 відсотків посадового окладу, щомісячної премії в розмірі 100 відсотків посадового окладу. За підрахунками журналістів, така зарплата становитиме 40970 грн.

До того ж голова ради має право отримувати щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної зарплати.

Окрім того, на позачерговій сесії пропонується збільшити заробітну плату першому заступникові голови обласної ради Андрію Білоусу до 34630 грн, заступникові голови обласної ради Володимиру Гірнякові – до 32380 грн.

Загалом президією обласної ради прийнято рішення провести позачергову сесію Львівської обласної ради 11 грудня 2018 року, до порядку денного якої включити 12 питань. Зокрема, серед питань – проекти рішень “Про встановлення умов оплати праці голові обласної ради, першому заступникові та заступникові голови обласної ради на 2019 рік” та “Про обласний бюджет Львівської області”.