“Забирав дітей на ніч”: директора дитбудинку звинувачують у розбещенні неповнолітніх (ВІДЕО)

0
246

На Одещині, в Ізмаїлі директора дитбудинку Віктора Проценка звинувачують у педофілії. Сліди домагань директора до дітей виявила медсестра закладу. Сам директор звинувачення відкидає.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

На початку вересня поліція почала розслідувати ймовірне розбещення дітей у дитячому будинку в Ізмаїлі. До правоохоронців звернулася медсестра, яка працює там 20 років. За її словами, про непристойні дії з боку керівника будинку повідомили самі діти та вказали сліди на їхніх тілах.

Домаганням піддавалися троє дівчаток віком від п’яти до семи років (загалом в Ізмаїльському спеціалізованому будинку дитини перебуває понад 100 дітей). Проценко часто забирав їх до себе в кабінет як удень, так і ввечері.

“Щодня – і вдень, і ввечері постійно брав дітей. Не всіх, а саме цих трьох. Він забирав їх із прогулянки і повертав перед сном. А щоп’ятниці, коли чергував, брав і на чотири години, і навіть люди казали, що на всю ніч”, – розповіла журналістам медсестра дитбудинку Олена Бирка.

Коли виховательки запитували дівчат про те, чим вони займались, ті нібито відповідали, що це секрет, однак розповіли подробиці домагань під запис, який робила вихователька Олена Щука.

За словами персоналу, перші припущення про те, що Проценко домагається дітей, виникли ще два роки тому, коли одна з дівчаток попросила виховательку мити її ретельніше, бо “Віктор Миколайович сказав, що дівчинка має пахнути добре”.

Сам Проценко, який керує Ізмаїльським спеціалізованим будинком дитини понад 20 років усі закиди в домаганнях відкидає.

“Якби дітям було погано, я думаю, вони б не спілкувалися зі мною. Щойно я з’являюся на території нашого закладу, вони наввипередки біжать до мене, поспішають розповісти про якісь життєві проблеми, свої сни, про що завгодно”, – розповів він журналістам.

При цьому директор, якого на час розслідування справи відсторонили, підтвердив, що забирав дітей до себе, але робив це нечасто. Він також стверджує, що діти самі до нього приходили, бо “хотіли якогось різноманіття”.

Коментуючи те, що медсестра виявила втручання у статеві органи дітей, він заявив, що це “дефекти догляду”.

“Якщо медсестри так кажуть, то сто відсотків це були дефекти догляду. Очевидно, медсестра так жорстко запитала, що нічого дитині не лишилося, як сказати, що це зробила не вона, а хтось інший. Почервоніння – це дефект догляду. Просто дітей треба частіше мити”, – сказав Проценко, який у минулому працював педіатром.

Утім, зі свідчень дітей випливає інше.

Загалом Проценко вважає, що персонал закладу намагається його знищити “як людину, як чоловіка”. Він також чекає результатів експертиз, які стануть відомими орієнтовно за місяць, доводитиме свою невинуватість і запевняє, що “обов’язково повернеться на роботу”.

Зазначимо, що якщо вину Проценка доведуть, то йому загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.