Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » За життя двох дітей борються лікарі: деталі та причина трагічної ДТП за участі фури на Львівщині (ФОТО, ВІДЕО)
    Львівщина

    За життя двох дітей борються лікарі: деталі та причина трагічної ДТП за участі фури на Львівщині (ФОТО, ВІДЕО)

    adminBy admin03.09.2021Updated:14.08.2024Коментарів немає1 Min Read
    Facebook Twitter Telegram

    Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 3 вересня, о 16.15 на вулиці Самбірській у місті Рудки Самбірського району.

    Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львіщини.

    Як попередньо встановили правоохоронці, водій сідлового тагяча «Рено», 36-річний мешканець Львівського району, не впорався з керуванням, внаслідок чого тягач з причепом виїхав на тротуар, збив електроопору, в’їхав у магазин та перекинувся. Від травм, отриманих внаслідок ДТП, водій вантажівки помер на місці події.

    Також під час аварії тілесні ушкодження отримали четверо пішоходів, які перебували на тротуарі – усі мешканці Самбірщини.

    Двоє з них, 47-річний чоловік та жінка, його ровесниця, померли на місці ДТП. Ще двоє дівчат віком 10 та 16 років – госпіталізовані, лікарі докладають усіх зусиль аби врятувати їх життя.

    За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч3 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

    ДТП Рудки
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    Львівщину накрила аномальна спека

    27.06.2026
    Львівщина

    У Дрогобичі заримали місцевого вандала, який пошкодив меморіал (ФОТО)

    27.06.2026
    Вибір редакції

    Увага, на Львівщині очікуються грози

    16.06.2026
    Останні публікації

    Львівщину накрила аномальна спека

    27.06.2026

    Конференція URC2026, що проходила у Гданську принесла Україні близько 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро

    27.06.2026

    На Львівщині у жахливі автотрощі загинув водій, ще двох людей забрала швидка

    27.06.2026

    Трагедія на Львівщині: в озері потонула 17- річна дівчина

    27.06.2026

    У Трускавці під час пожежі в квартирі загинув чоловік

    27.06.2026

    У потрійній автотрощі на Львівщині постраждав 4-річний хлопчик (ФОТО)

    27.06.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.