За парти – у 5 років: міністр освіти прокоментував інформацію щодо запровадження раннього навчання у школах

0
11678

Якщо є запит від суспільства, то педагогів можна підготувати у відповідний спосіб та внести зміни у програму.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Леополіс.

В українських школах можуть запровадити ти навчання з 5-ти років. Головним аргументом на користь такого рішення називають ранній розвиток дітей: що раніше дитина починає опановувати корисні навички, розвивати здібності, то успішнішою стає у дорослому житті. Думки у суспільстві щодо цього питання розділились: одні підтримують раннє навчання, інші – навпаки, проти.

Інформацію щодо запровадження у закладах освіти навчання дітей з 5-років прокоментував Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час прямого ефіру на телеканалі НАШ.

«Зрозуміло, що навчання дитини у 5-6 років відрізняється від інших вікових зрізів. Для такого освітнього процесу потрібні ліжка, щоб дитина відпочивала, додатковий сніданок і звісно для такого навчання педагоги повинні бути навчені та підготовлені», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр освіти і науки також додав: якщо є запит від суспільства, то педагогів можна підготувати у відповідний спосіб та внести зміни у програму.

«Остаточного рішення щодо впровадження навчання з цього віку немає, але п’ятирічний вік є у перспективі. Наразі відбувається аналітичне опрацювання цього питання», – підкреслив очільник МОН.

Нагадаємо, що у Раді пояснили, який вигляд матиме школа для 5-річних дітей