“За нами є і будуть реальні справи”: лідер Нацкорпусу Львівщини підтримав рішення Білецького не йти на вибори президента

0
1599

Відмова Андрія Білецького брати участь у президентських виборах – це правильне, тверде та вольове рішення, яке підтримали усі члени партії на III з’їзді, що  відбувся в Києві 25 січня.

Про це в коментарі для нашого видання розповів Начальник Штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий.

“Наш лідер не буде брати участі у весняній клоунаді під назвою вибори, оскільки всі ці продажні лиця, зі своїми абсолютно безглуздими обіцянками , які не підтверджені жодною справою,  просто маніпулюють вже ітак загнаним в прірву українським народом, а  так звані різношерстні кандидати абсолютно знівелювали одну з основних свобод громадян – вибори. У Львівському осередку всі одноголосно підтримали рішення Андрія Білецького не брати участі в президентських виборах, тому, що наші реальні справи та дії не потребують реклами по “ящику” – заявив Святослав Сірий.

За словами Лідера Львівського осередку Національного Корпусу, динаміка росту їхнього партійного  руху просто вражає, тому вони активно готуються до Парламентських виборів.

“Будучи делегатом всіх попередніх з’їздів можу порівняти і проаналізувати, що у 2016 році нас було декілька сотень та десятки виконаних великих справ за плечима. У 2017 році нас було близько тисячі, а вже тепер,  на третьому з’їзді,  в залі було  близько 6000 присутніх з всіх куточків України. Вони складали клятву на вірність державі  та її нації  з медальйонами в руках,  в яких осв’ячена кров’ю воїнів свята українська земля, що за неї  ми готові боротись та перемагати. Зараз наше основне завдання- підготуватися до Парламентських виборів, на які будемо іти впевнено, рішуче та безкомпромісно. Реальні справи – це основна реклама і підтвердження наших слів. Продовжувати робити правильні кроки та допомагати людям – це та робота, яка дає велику підтримку та результат” – зазначив Святослав Сірий.