За минулу добу на Львівщині від COVID-19 померло 4 людини: що відомо?

0
613

Станом на ранок 28 травня на Львівщині зафіксували 4 нові смерті від коронавірусної інфекції. Кількість смертей від вірусу в області майже сягає пів сотні.

Про це повідомляє телеграм-канал “Львів VS коронавірус”, передає “Цинічний Львів”.

Відомо, що вчора, 27 травня, помер пацієнт 1944 року народження із підтвердженою коронавірусною інфекцією. Пацієнт перебував на лікуванні у Центрі легеневого здоров’я з 16 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції у чоловіка, отримали 27 травня. У пацієнта були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця, постінфарктний кардіосклероз.

Ще одною жертвою коронавірусу стала жінка, 1950 року народження, яка померла 21 травня. Пацієнтка була госпіталізована у 8-му міську клінічну лікарню Львова. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї COVID-19, надійшов 26 травня. У неї були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця.

Третя померла – 72-річна жінка.Пацієнтка була госпіталізована у 8-му міську клінічну лікарню Львова 20 травня. Позитивний результат тесту, що підтвердив у неї наявність коронавірусу, отримали 26 травня. Покійна страждала ще через низку захворювань – цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, хронічна ішемія головного мозку.

Інфекція забрала життя і 79-річного чоловіка, що помер 25 травня. Позитивний результат тесту, що підтвердив у нього коронавірус, отримали 26 травня. Пацієнт був госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню Львова. У померлого були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця.

Зазначимо, на Львівщині від коронавірусу померло 48 людей, вилікувалось – 335.